KONST / Litografier / Färglitografi 16452013
nr 1645 2013
Jan Grantorp
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 58/350, utsikt mot Södermalm. Färglitografi, bildmått: 33x38 cm, yttermått inklusive ram: 50x57 cm
Jan Grantorp, svensk målare född 1952.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:16:33
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm